Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Mapový portál

Dobročovice - mapový portál

DOBROČOVICE - MAPOVÝ PORTÁL

Oddíl postranní lišty

Povodňový plán

Povodňový plán

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka

VSTUP DO FOTOGALERIE

Finální veřejné představení architektonické studie - náves Dobročovice

Oddíl postranní lišty

Záchranný kruh

Obsah stránky

Pozvánka na regionální slavnost obcí Dobročovice - Hradešín - Přišimasy - Škvorec - Třebohostice - Zlatá 27.10.2018. Vstup zdarma.

pátek, 12. říjen 2018 // Kulturní akce

Vážení občané, obec Dobročovice se zapojila do regionálních oslav 100 let výročí ČSR. Hlavní pietní akt v Dobročovicích začne v 10:00 u zrenovovaného památníku padlých. Další oslavy jsou společné pro všechny obce v městysi Škvorec, kam se můžete přesunout kyvadlovým autobusem (dle rozpisu), nebo automobilem na centralizované parkoviště ve Škvorci.

Text // Klára Průchová (referentka OÚ)


Vážení občané,

obec Dobročovice se zapojila do regionálních oslav 100 let výročí ČSR v sobotu 27.10.2018.

Hlavní pietní akt v Dobročovicích začne v 10:00 u zrenovovaného památníku padlých. Další oslavy jsou společné pro všechny obce v městysi Škvorec, kam se můžete přesunout kyvadlovým autobusem (dle rozpisu), nebo automobilem na centralizované parkoviště ve Škvorci Na Špýcharu.

Ve Škvorci začnou oslavy již v 11 hodin doprovodnými aktivitami (historická hasicí technika po současnou včetně výstavy historických fotografií v budově hasičárny, hisrorické vozy Veteran Cars Club Klánovice, Mateřské centrum Škvoreček připravil hlídací koutek s dílničkami pro nejmenší. Dále bude dle počasí přistaven skákací hrad, fotokoutek s možností se vyfotit s T.G.M. a uniformovanými vojáky (od 13h), dále bude probíhat kartografická výstava prvorepublikových map v restauraci u Zálabských, od 13-14h Vám bude hrát Dixielandová kapela Děsband, aj.. Hlavní pietní akt započne ve 14 hodin, kdy se z centra oslav přesuneme k památníku padlých. Poté v sokolovně proběhne medailonek Jana Psoty k výročí republiky s VIP hosty a křest knihy Jana Psoty, která byla napsána u příležitosti regionálních oslav, s názvem "Pátrání po hrdinech". Od 20hodin Vás Spolek sousedů zve na večerní zábavu s kapelou Bumerang. Podrobný program i s mapkou oslav obdržíte do svých schránek. Vstup ZDARMA.

Vložený dokument

OSLAVY 100. výročí vzniku ČSR ŠKVOREC pdf pdf 7 MB

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kontakty

Adresa úřadu
Dobročovice 38
250 82 Úvaly

Úřední hodiny - OÚ
PO: 08:00 - 13:00
       xx:xx - xx:xx
ST:  xx:xx - xx:xx
       13:00 - 18:00
+ jiný termín možný po předchozí dohodě

Oddíl postranní lišty

Mobilní aplikace

Nyní na Google Play

Oddíl postranní lišty

Newsletter

Oddíl postranní lišty

Patička stránky

Kalendář akcí - duben Zobrazit kalendář >

 

Pošembeří Historické hasičstvo Dobročovice