Kriminální policie ČR žádá o pomoc při hledání nezvěstné osoby, paní Kateřiny PEŠKOVÉ, trvale bytem obec Zlatá. Naposledy viděna 23.09.2018 v 11:24 hodin, kdy odcházela spolu se svým ex přítelem z místa pracoviště v Doubravčicích. Podrobné informace naleznete v přiloženém letáku, včetně fotografií.
 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Mapový portál

Dobročovice - mapový portál

DOBROČOVICE - MAPOVÝ PORTÁL

Oddíl postranní lišty

Povodňový plán

Povodňový plán

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka

VSTUP DO FOTOGALERIE

Finální veřejné představení architektonické studie - náves Dobročovice

Oddíl postranní lišty

Záchranný kruh

Obsah stránky

DOTAZNÍKOVÝ VÝZKUM V OBCI

pondělí, 12. říjen 2015 // Ostatní

Milí spoluobčané. Považujeme za velmi důležité zjistit vaše názory na to, jaká by měla naše obec být a co pro to všichni můžeme udělat. Obracím se proto na vás s žádostí o vyplnění dotazníku, který obdržíte nebo jste již obdrželi elektronicky na váš e-mail nebo v obálce do vaší poštovní schránky.

Text // Tomáš Hrdlička (místostarosta)


Milí spoluobčané. Považujeme za velmi důležité zjistit vaše názory na to, jaká by měla naše obec být a co pro to všichni můžeme udělat. Obracím se proto na vás s žádostí o vyplnění dotazníku, který obdržíte nebo jste již obdrželi elektronicky na váš e-mail nebo v obálce do vaší poštovní schránky.

Naše obec začala v současné době zpracovávat svůj program rozvoje, ve kterém chceme vyjasnit priority rozvoje obce a rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na nejbližší roky. Tento program nám umožní lépe využít našich finančních prostředků a hlavně bude důležitým podkladem při získávání různých dotací.

Proto je pro nás velmi důležité vyjádření vašeho názoru na otázky uvedené v dotazníku, který v krátké době všichni obdržíte. Výsledky průzkumu poslouží výlučně jako podklad pro zpracování programu rozvoje obce. O výsledcích budete informováni - na webových stránkách obce, vývěsce i na veřejných projednáních.

Děkuji Vám za spolupráci a projevený zájem.

starosta obce Marcel Slováček.

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kontakty

Adresa úřadu
Dobročovice 38
250 82 Úvaly

Úřední hodiny - OÚ
PO: 8:00 - 16:00
ST: 10:00 - 18:00 
+ jiný termín možný po předchozí dohodě

Oddíl postranní lišty

Newsletter

Oddíl postranní lišty

Patička stránky

Kalendář akcí - říjen Nejbližší akce

OSLAVY 100. výročí ČSR 1918 - 2018 - pozvánka na 27.10.2018 pro dobročovické občany

27. říjen 2018 // KULTURA

Budeme postupně uveřejňovat propagační materiály k oslavám na našich stránkách www.dobrocovice.cz a na stránce FB Dobročovice. Během září/října Vám také do schránky bude vhozen leták s programem oslav a informacemi ke kyvadlové přepravě.

Zobrazit kalendář >

 

Pošembeří Historické hasičstvo Dobročovice