Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Mapový portál

Dobročovice - mapový portál

DOBROČOVICE - MAPOVÝ PORTÁL

Oddíl postranní lišty

Povodňový plán

Povodňový plán

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka

VSTUP DO FOTOGALERIE

Finální veřejné představení architektonické studie - náves Dobročovice

Oddíl postranní lišty

Záchranný kruh

Obsah stránky

Mikulášská nadílka 4.12.2016 od 17 hodin v klubovně oú Dobročovice

středa, 16. listopad 2016 // Kulturní akce

Milí rodiče, obec Dobročovice si Vás dovoluje pozvat na Mikulášskou nadílku 4. prosince 2016 od 17 hodin v klubovně budovy obecního úřadu v Dobročovicích. Nadílka (zdarma) je určena pro děti do 12 let s bydlištěm v Dobročovicích, které budou nahlášeny do 30. 11. 2015 na e-mail mistostarosta@dobrocovice.cz. Vstup do klubovny možný po přezutí od 16:45. Případně zajistíme nadílku i pro děti Vašich známých - cena balíčku je 150 Kč, splatná na místě hotově, nahlášení dětí viz výše, do poznámky, prosím, uveďte, že dítko je "externí". V případě, že se na Nadílku přihlásíte a pak z důvodu onemocnění dítěte nebudete moci přijít, prosíme Vás o omluvu PŘEDEM! (přes registrační formulář nebo e-mailem na mistostarosta@dobrocovice.cz) - balíček si v tomto případě můžete vyzvednout 4.12. 2016 v 16:45 v klubovně (Vy nebo prostřednictvím Vašich známých). Děkujeme za pochopení.

Text // Tomáš Hrdlička (místostarosta)


Milí rodiče,
obec Dobročovice si Vás dovoluje pozvat na Mikulášskou nadílku 4. prosince 2016 od 17 hodin v klubovně budovy obecního úřadu v Dobročovicích. 
Nadílka (zdarma) je určena pro děti do 12 let s bydlištěm v Dobročovicích, které budou nahlášeny do 30. 11. 2015 na e-mail mistostarosta@dobrocovice.cz. Vstup do klubovny možný po přezutí od 16:45. Případně zajistíme nadílku i pro děti Vašich známých - cena balíčku je 150 Kč, splatná na místě hotově, nahlášení dětí viz výše, do poznámky, prosím, uveďte, že dítko je "externí". V případě, že se na Nadílku přihlásíte a pak z důvodu onemocnění dítěte nebudete moci přijít, prosíme Vás o omluvu PŘEDEM! (přes registrační formulář nebo e-mailem na mistostarosta@dobrocovice.cz) - balíček si v tomto případě můžete vyzvednout 4.12. 2016 v 16:45 v klubovně (Vy nebo prostřednictvím Vašich známých). Děkujeme za pochopení.

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kontakty

Adresa úřadu
Dobročovice 38
250 82 Úvaly

Úřední hodiny - OÚ
PO: 08:00 - 13:00
       xx:xx - xx:xx
ST:  xx:xx - xx:xx
       13:00 - 18:00
+ jiný termín možný po předchozí dohodě

Oddíl postranní lišty

Mobilní aplikace

Nyní na Google Play

Oddíl postranní lišty

Newsletter

Oddíl postranní lišty

Patička stránky

Kalendář akcí - duben Zobrazit kalendář >

 

Pošembeří Historické hasičstvo Dobročovice