Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Mapový portál

Dobročovice - mapový portál

DOBROČOVICE - MAPOVÝ PORTÁL

Oddíl postranní lišty

Povodňový plán

Povodňový plán

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka

VSTUP DO FOTOGALERIE

Finální veřejné představení architektonické studie - náves Dobročovice

Oddíl postranní lišty

Záchranný kruh

Obsah stránky

Nabídka o přihlášení se do projektu ve spolupráci Středočeského inovačního centra s T-Mobile: v programu Rozjezdy, který cílí na podnikavé a kreativní lidi nejen z našeho kraje.

pondělí, 25. únor 2019 // Pozvánky

T-Mobile Rozjezdy jsou program pro začínající drobné podnikatele, který se skládá ze soutěže o nejlepší podnikatelský nápad, jeho realizaci a z několik bezplatných seminářů, které pomáhají účastníkům zorientovat se ve světě podnikání.

Text // Klára Průchová (referentka OÚ)


T-MOBILE
 
v následujících několika větách představil spolupráci Středočeského inovačního centra s T-Mobile v rámci programu Rozjezdy, který cílí na podnikavé a kreativní lidi nejen z našeho kraje.
 
T-Mobile Rozjezdy jsou program pro začínající drobné podnikatele, který se skládá ze soutěže o nejlepší podnikatelský nápad, jeho realizaci a z několik bezplatných seminářů, které pomáhají účastníkům zorientovat se ve světě podnikání. Soutěžící mohou vyhrát v regionálním i celostátním kole. Vloni se stal absolutním vítězem středočech Pavel Buben z Dobříše se svou aplikací Glucly, která pomáhá zlepšit a hlavně zjednodušit každodenní život diabetikům.
 
Drobné podnikání tvoří důležitou součást lokální ekonomiky, kterou je dobré podporovat. Začínající podnikatelé často startují od nuly a potřebují pomoc s prezentací svého projektu a získání zkušeností s přípravou úspěšného business plánu. Právě proto se Středočeské inovační centrum zapojilo do podpory projektu a potěšilo by nás, kdyby se o projektu dozvědělo co nejvíce potenciálních začínajících podnikatelů. Dovolujeme si Vás požádat o možnou propagaci projektu formou vyvěšení přiložených plakátů na vývěsní tabule či propagační plochy obce případně webové stránky. Možná osloví zájemce právě z Vašeho katastru!
 
Budeme Vám také velmi vděční za zpětnou vazbu, jestli Vás projekt zaujal, a zda nám jej pomůžete dostat mezi co nejvíce lidí. Kdybyste měli jakékoliv dotazy, neváhejte mě prosím kontaktovat! 
 
Děkuji mnohokrát za Váš čas!
 
S pozdravem
Josef Říkovský
Manažer operativy
 


Středočeské inovační centrum
Zborovská 11, 150 00 Praha 5

 
M: +420 775 250 839
W: www.s-ic.cz

Vložený dokument

T-mobile ROZJEZDY pdf pdf 5 MB

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kontakty

Adresa úřadu
Dobročovice 38
250 82 Úvaly

Úřední hodiny - OÚ
PO: 08:00 - 13:00
       xx:xx - xx:xx
ST:  xx:xx - xx:xx
       13:00 - 18:00
+ jiný termín možný po předchozí dohodě

Oddíl postranní lišty

Mobilní aplikace

Nyní na Google Play

Oddíl postranní lišty

Newsletter

Oddíl postranní lišty

Patička stránky

Kalendář akcí - duben Zobrazit kalendář >

 

Pošembeří Historické hasičstvo Dobročovice