Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Mapový portál

Dobročovice - mapový portál

DOBROČOVICE - MAPOVÝ PORTÁL

Oddíl postranní lišty

Povodňový plán

Povodňový plán

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka

VSTUP DO FOTOGALERIE

Finální veřejné představení architektonické studie - náves Dobročovice

Oddíl postranní lišty

Záchranný kruh

Obsah stránky

Osazení nového dopravního značení v obci Dobročovice - říjen 2015

pondělí, 19. říjen 2015 // Doprava

V týdnu od 26.10.2015 do 31.10.2015 proběhne v obci Dobročovice umísťování nového dopravního značení - I.etapa. Tato etapa se bude týkat následujících míst v obci: od OÚ, přes zúžené místo na náves a bývalému hostinci. V rámci této etapy se umístí následující dopravní značení: pozor děti, slepá ulice, obytná zóna, 30km a zúžená vozovka + stávající dopravní značení u zúženého místa s chodníkem bude opatřeno žlutým lemem, aby bylo lépe vidět. U bývalého hostince se vymění rozbité malé zrcadlo za větší obdélníkové. Náklady na dodání a umístění všech dopravních značení v rámci I.etapy jsou ve výši 58.314,- Kč včetně DPH a hradí je obec Dobročovice. Ve II. etapě osazování dopravního značení provedeme umístění značek "hlavní silnice" a "dej přednost v jízdě" podél celé silnice III/01215. Obec Dobročovice bude hradit pouze umístění značek "dej přednost v jízdě", "hlavní silnice" půjde k tíži SUS Středočeského kraje. O termínu druhé etapy budeme všechny občany informovat.

Text // Marcel Slováček (starosta)


V týdnu od 26.10.2015 do 31.10.2015 proběhne v obci Dobročovice umísťování nového dopravního značení - I.etapa.

Tato etapa se bude týkat následujících míst v obci: od OÚ, přes zúžené místo na náves a bývalému hostinci. V rámci této etapy se umístí následující dopravní značení: pozor děti, slepá ulice, obytná zóna, 30km a zúžená vozovka + stávající dopravní značení u zúženého místa s chodníkem bude opatřeno žlutým lemem, aby bylo lépe vidět. U bývalého hostince se vymění rozbité malé zrcadlo za větší obdélníkové. Náklady na dodání a umístění všech dopravních značení v rámci I.etapy jsou ve výši 58.314,- Kč včetně DPH a hradí je obec Dobročovice.

Ve II. etapě osazování dopravního značení provedeme umístění značek "hlavní silnice" a "dej přednost v jízdě" podél celé silnice III/01215. Obec Dobročovice bude hradit pouze umístění značek "dej přednost v jízdě", "hlavní silnice" půjde k tíži SUS Středočeského kraje. O termínu druhé etapy budeme všechny občany informovat.

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kontakty

Adresa úřadu
Dobročovice 38
250 82 Úvaly

Úřední hodiny - OÚ
PO: 08:00 - 13:00
       xx:xx - xx:xx
ST:  xx:xx - xx:xx
       13:00 - 18:00
+ jiný termín možný po předchozí dohodě

Oddíl postranní lišty

Mobilní aplikace

Nyní na Google Play

Oddíl postranní lišty

Newsletter

Oddíl postranní lišty

Patička stránky

Kalendář akcí - duben Zobrazit kalendář >

 

Pošembeří Historické hasičstvo Dobročovice