Kriminální policie ČR žádá o pomoc při hledání nezvěstné osoby, paní Kateřiny PEŠKOVÉ, trvale bytem obec Zlatá. Naposledy viděna 23.09.2018 v 11:24 hodin, kdy odcházela spolu se svým ex přítelem z místa pracoviště v Doubravčicích. Podrobné informace naleznete v přiloženém letáku, včetně fotografií.
 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Mapový portál

Dobročovice - mapový portál

DOBROČOVICE - MAPOVÝ PORTÁL

Oddíl postranní lišty

Povodňový plán

Povodňový plán

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka

VSTUP DO FOTOGALERIE

Finální veřejné představení architektonické studie - náves Dobročovice

Oddíl postranní lišty

Záchranný kruh

Obsah stránky

Stížnost na svozovou společnost - prosíme občany o spolupráci

středa, 22. červen 2016 // Ostatní

Vážení spoluobčané, dnešního dne (středa 22.6.2016) jsem za obec Dobročovice podal písemnou stížnost na fungování posádky svozové společnosti FCC (dříve A.S.A.). Tento rok je to již v pořadí 2. stížnost. Prosíme občany, pokud budou mít jakýkoliv problém se svozem popelnic či chováním svozové posádky, aby toto oznámili na OÚ Dobročovice: email: obec@dobrocovice.cz nebo na tel.: 725 021 827. Od příštího týdne již bude jezdit do Dobročovic nová posádka. V případě opakujících se problémů vypoví obec Dobročovice smlouvu s FCC a budeme jednat o nové svozové společnosti s platností od roku 2017. Děkuji všem občanům za spolupráci. Marcel Slováček (STAN) starosta Dobročovic

Text // Marcel Slováček (starosta)


Vážení spoluobčané,

dnešního dne (středa 22.6.2016) jsem za obec Dobročovice podal písemnou stížnost na fungování posádky svozové společnosti FCC (dříve A.S.A.). Tento rok je to již v pořadí 2. stížnost.

Prosíme občany, pokud budou mít jakýkoliv problém se svozem popelnic či chováním svozové posádky, aby toto obratem oznámili na OÚ Dobročovice: email: obec@dobrocovice.cz nebo na tel.: 725 021 827.

Od příštího týdne již bude jezdit do Dobročovic nová posádka. V případě opakujících se problémů vypoví obec Dobročovice smlouvu s FCC a budeme jednat o nové svozové společnosti s platností od roku 2017.

Děkuji všem občanům za spolupráci.

Marcel Slováček (STAN)
starostad

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kontakty

Adresa úřadu
Dobročovice 38
250 82 Úvaly

Úřední hodiny - OÚ
PO: 8:00 - 16:00
ST: 10:00 - 18:00 
+ jiný termín možný po předchozí dohodě

Oddíl postranní lišty

Newsletter

Oddíl postranní lišty

Patička stránky

Kalendář akcí - říjen Nejbližší akce

OSLAVY 100. výročí ČSR 1918 - 2018 - pozvánka na 27.10.2018 pro dobročovické občany

27. říjen 2018 // KULTURA

Budeme postupně uveřejňovat propagační materiály k oslavám na našich stránkách www.dobrocovice.cz a na stránce FB Dobročovice. Během září/října Vám také do schránky bude vhozen leták s programem oslav a informacemi ke kyvadlové přepravě.

Zobrazit kalendář >

 

Pošembeří Historické hasičstvo Dobročovice