Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Mapový portál

Dobročovice - mapový portál

DOBROČOVICE - MAPOVÝ PORTÁL

Oddíl postranní lišty

Povodňový plán

Povodňový plán

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka

VSTUP DO FOTOGALERIE

Finální veřejné představení architektonické studie - náves Dobročovice

Oddíl postranní lišty

Záchranný kruh

Obsah stránky

Ztráta psího mazlíčka NEX - NALEZENA, DĚKUJEME

pondělí, 19. říjen 2015 // Ztráty a nálezy

NALEZENA, DĚKUJEME Dobrý den, ve Vašem okolí se ztratila naše 5 let stará fenka border kolie jménem Nex. Pokud byste ji zahlédli či o ní získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 721 500 672 nebo napište na email zdenka.novakova96@seznam.cz Nex je 5 let stará fenka border kolie. Na své jméno slyší. Je černá s bílými znaky (okolo čenichu, část límce za krkem, náprsenka, břicho, ponožky a špička ocasu).Váží cca 15 kg. Má na sobě červené látkový obojek s růžovou známkou ve tvaru tlapky, na které má jméno a telefonní číslo na majitelku. Není čipovaná, ale má tetování v uchu (3987).

Text // Klára Průchová (referentka OÚ)


NALEZENA V POŘÁDKU, DĚKUJEME

Dobrý den,

ve Vašem okolí se ztratila naše 5 let stará fenka border kolie jménem Nex.

Pokud byste ji zahlédli či o ní získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 721 500 672 nebo napište na emailzdenka.novakova96@seznam.cz

Nex je 5 let stará fenka border kolie. Na své jméno slyší. Je černá s bílými znaky (okolo čenichu, část límce za krkem, náprsenka, břicho, ponožky a špička ocasu).Váží cca 15 kg. Má na sobě červené látkový obojek s růžovou známkou ve tvaru tlapky, na které má jméno a telefonní číslo na majitelku. Není čipovaná, ale má tetování v uchu (3987). Není kastrovaná, ale nehárá. Má problémy se zadními nohami, které by se mohly při námaze projevit. Ztratila se v noci z 15. na 16.10.2015. Byla na hlídání u kamarádky a při posledním venčení krátce po půlnoci jí utekla na jižním okraji města Brandýs nad Labem (ulice Rozmarýnová), nyní už ale může být i u Vás!!! V okolí to vůbec nezná, proto se nedokázala vrátit zpátky. Doma již párkrát utekla, ale vždy se vrátila zpátky. Má úžasnou povahu, lidi miluje, odchyt nebude žádný problém, stačí zavolat a ona přiběhne. Vody se nebojí, na jízdu autem je zvyklá, klidně i sama naskočí. Je zvyklá na pobyt doma a je aktivní.

 
Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna za nalezení!!!

Vložený dokument z úřední desky

 

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kontakty

Adresa úřadu
Dobročovice 38
250 82 Úvaly

Úřední hodiny - OÚ
PO: 08:00 - 13:00
       xx:xx - xx:xx
ST:  xx:xx - xx:xx
       13:00 - 18:00
+ jiný termín možný po předchozí dohodě

Oddíl postranní lišty

Mobilní aplikace

Nyní na Google Play

Oddíl postranní lišty

Newsletter

Oddíl postranní lišty

Patička stránky

Kalendář akcí - duben Zobrazit kalendář >

 

Pošembeří Historické hasičstvo Dobročovice